האוול טוקר ושות' – משרד עורכי דין

משרד עורכי דין Hawel-Tocker & Co. הוקמה בשנת 1995 בתל אביב במטרה לגדול בביקוש לשירותים משפטיים לגורמים עסקיים הפועלים במגזרי משק שונים, הן בפולין והן בישראל.

כמעט עשרים שנות תרגול אפשרו לנו ללמוד לעומק על הספציפיות של מחזור כלכלי בשתי המדינות. אנו מייעצים ללקוחותינו בפתרונות המשפטיים והעסקיים הטובים ביותר, תוך התחשבות בתקנות החוק הפולניות והישראליות..

משרד עורכי דין תל אביב ישראל

על משרדנו

אנו מספקים שירותים לגורמים עסקיים העוסקים בפעילות עסקית או סחר עם גורמים ישראלים ועבור יחידים בתחום המשפט האזרחי והכלכלי, אנו מספקים שירותים מקיפים לעסקות מסחריות, מיזוגים ורכישות של מפעלים פולנים וישראלים.

מגוון השירותים המוצעים

משרדנו מעניק מגוון שירותים בתחומי משפט אזרחי ומסחרי, לווי עסקאות מסחריות, מכרזים, ייעוץ משפטי מקיף לחברות ישראליות הפועלות בישראל וחברות פולניות הפועלות בישראל, ייצוג משפטי בעניינים אזרחיים ומסחריים, בענייני ירושה, הכנת חוות דעת משפטיות בתחום המשפט הבינלאומי הפרט.. כל השירותים המשפטיים ניתנים בשפות: פולנית, עברית ואנגלית

תחומי התמחות
משרד עורכי דין תל אביב ישראל

סוד ההצלחה

צברנו את המוניטין שלנו כמשרד עורכי הדין הטוב ביותר המספק שירותים משפטיים לחברות פולניות הפועלות בישראל ולחברות ישראליות הפועלות בפולין לאחר שביצענו עשרות עסקאות ותיקים מוצלחים.

בכל פעם שאנו מנסים למצוא את הפתרונות הטובים ביותר עבור לקוחותינו, אפילו במקרים הקשים ביותר שבהם אחרים נכשלו.

בשנת 2002 משרד עורכי הדין פתח משרד בקרקוב, ואחר כך בשנת 2006 בוורשה, שבזכותו גברה יכולתנו לספק שירותים בפולין.

משרד עורכי דין תל אביב ישראל

סניפינו ושרות ללקוח

אנו מאמינים כי הצורה הטובה ביותר של שירות לקוחות היא לספק לו ייעוץ משפטי מקיף בשפתו יחד עם קשת רחבה של פתרונות משפטיים. לכן אנו זמינים ללקוחותינו כל העת, גם בישראל וגם בפולין.

המשרד הראשי של Hawel-Tocker & Co. ממוקם בתל אביב, שני הסניפים האחרים ממוקמים בקרקוב וורשה.

אנו עובדים עם חברות ייעוץ פיננסי ומיסוי שיכולים לספק ללקוחותינו את כל המידע הדרוש בתחום בדיקת נאותות פיננסית של חברות ודיני מיסים.

צרו קשר!

972-3-5781091 + טלפון

כדי לענות על צרכיך אנו ממליצים להשתמש בטופס יצירת הקשר החינמית, שיאפשר הערכה משפטית ראשונית של המקרה שלך ולקבל החלטה כיצד להמשיך בו.

מלא את טופס יצירת הקשר