האוול טוקר ושות' – משרד עורכי דין

משרד עורכי דין Hawel-Tocker & Co. הוקם בשנת 1995 בתל אביב במטרה לגדול בביקוש לשירותים משפטיים לגורמים עסקיים הפועלים במגזרי משק שונים, הן בפולין והן בישראל.

כמעט עשרים שנות עיסוק והתמחות אפשרו לנו ללמוד לעומק על הספציפיות של המחזור הכלכלי בשתי המדינות. אנו מייעצים ללקוחותינו בפתרונות המשפטיים והעסקיים הטובים ביותר, תוך התחשבות בתקנות החוק הפולניות והישראליות.

משרד עורכי דין תל אביב ישראל

על משרדנו

אנו מספקים שירותים לגורמים עסקיים העוסקים בפעילות עסקית מסחרית עם גורמים ישראלים ועבור יחידים בתחום המשפט האזרחי והכלכלי. כמו כן אנו מספקים שירותים מקיפים לעסקות מסחריות, כמו גם מיזוגים ורכישות של מפעלים פולנים וישראלים.

מגוון השירותים המוצעים

משרדנו מעניק מגוון שירותים בתחומי משפט אזרחי ומסחרי, ליווי עסקאות מסחריות, מכרזים, ייעוץ משפטי מקיף לחברות ישראליות הפועלות בישראל וחברות פולניות הפועלות בישראל, ייצוג משפטי בעניינים אזרחיים ומסחריים, בענייני ירושה, הכנת חוות דעת משפטיות בתחום המשפט הבינלאומי הפרט.
כל השירותים המשפטיים ניתנים בשפות העברית הפולנית והאנגלית.

תחומי התמחות
משרד עורכי דין תל אביב ישראל

סוד ההצלחה

צברנו את המוניטין שלנו כמשרד עורכי הדין הטוב ביותר המספק שירותים משפטיים לחברות פולניות הפועלות בישראל ולחברות ישראליות הפועלות בפולין לאחר שביצענו עשרות עסקאות וניהלנו עשרות תיקים מוצלחים.

בכל פעם אנו מנסים למצוא את הפתרונות הטובים ביותר עבור לקוחותינו, אפילו במקרים הקשים ביותר שבהם אחרים נכשלו.

בשנת 2002 פתחנו את סניפנו בקרקוב, ובשנת 2006 בוורשה - שבזכותו גברה יכולתנו לספק שירותים בפולין.

משרד עורכי דין תל אביב ישראל

סניפינו ושרות ללקוח

אנו מאמינים כי הצורה הטובה ביותר של שירות לקוחות היא לספק ללקוח ייעוץ משפטי מקיף בשפתו יחד עם קשת רחבה של פתרונות משפטיים. לכן אנו זמינים ללקוחותינו כל העת, גם בישראל וגם בפולין.

המשרד הראשי של Hawel-Tocker & Co. ממוקם בתל אביב, שני הסניפים האחרים ממוקמים בקרקוב וורשה.

אנו עובדים עם חברות ייעוץ פיננסי ומיסוי שיכולות לספק ללקוחותינו את כל המידע הדרוש בתחום בדיקת נאותות פיננסית של חברות ודיני מיסים.

צרו קשר!

972-3-5781091 + טלפון

על מנת לסייע אנו ממליצים להשתמש, ללא תשלום, בטופס יצירת הקשר אשר יאפשר בדיקה משפטית ראשונית של המקרה שלכם וקבלת החלטה לגבי המשך הטיפול.

מלא את טופס יצירת הקשר